Współpraca

EgyptSerwis EGIPTOLOGIA.PL zaprasza do współpracy!

Jeśli jesteś archeologiem pracującym w Egipcie przesyłaj nam informacje o swoich odkryciach i badaniach!

Jeśli prowadzisz prace naukowe związane z Egiptem, w takich dziedzinach jak etnologia, historia, historia sztuki, orientalistyka, arabistyka, egiptologia (filologia) itd. przysyłaj nam informacje o swoich pracach, wynikach badań i odkryciach naukowych!

Jeśli organizujesz konferencję, sympozjum lub wykład czy spotkanie poświęcone kulturze i historii starożytnego Egiptu lub pokrewnej tematyce, przyślij nam informacje na temat organizowanego przez siebie wydarzenia!

Jeśli podróżowałeś po Egipcie, masz ciekawe zdjęcia lub chcesz opisać swoją wyprawę i podzielić się obserwacjami z innymi napisz do nas koniecznie!

UWAGA!

Osoby piszące teksty dla EGIPTOLOGIA.PL to pasjonaci nie pobierający za swoją pracę żadnego honorarium. Portal nie jest instytucją komercyjną, która przynosiłaby nam jakiekolwiek zyski. Wszystko co tutaj robimy jest efektem naszej pasji, którą jest Egipt starożytny i współczesny!

Współpraca z nami nie wiąże się z żadnym wynagrodzeniem. Jesteśmy pasjonatami i tylko z takimi osobami możemy współpracować.

 

 

Masz pomysł na współpracę z serwisem EGIPTOLOGIA.PL?

Skontaktuj się z nami!

Serwis EGIPTOLOGIA.PL
Fundacja ARCHAEOLOGICA
Instytut Archeologii UJ
ul. Gołębia 11, 31-007 Kraków
e-mail: redakcja@egiptologia.pl